Meble designerskie – producent mebli z drewna

25.10
2022

Już za nami najważniejsze polskie targi designu, dlatego pragniemy się podzielić naszymi refleksjami z udziału w tegorocznej edycji WARSAW HOME. Ta wyróżniająca się impreza targowa, organizowana już po raz szósty w centrum wystawienniczym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie skupiła w tym roku w jeden koncept wydarzenia targowe z architekturą, designem i budownictwem.

W sekcji branży wnętrzarskiej wiele się działo, o czym można przeczytać w dyskusjach na łamach prasy branżowej, a ta edycja była też wyjątkowa dla nas, ponieważ wspólnie stworzyliśmy unikalne stoisko polskich marek z grupą KOLEKTYWNI.ORG. Wierzymy, że marki tworzące Kolektywnych – Borcas, Loft Decora, Miloni, Nobonobo oraz Swallow’s Tail – są z każdym rokiem coraz bardziej rozpoznawalne m.in. dzięki takim wydarzeniom jak Warsaw Home. Miłośnicy polskiego wzornictwa, którzy poszukują sprawdzonego rzemiosła, pieczołowicie zaprojektowanych i wykonanych z dbałością o detal mebli, mogli znaleźć na wspólnym stoisku wiele inspiracji, zapoznać się z nowościami producentów i posmakować niepowtarzalnej kreatywnej atmosfery.

Praca zespołowa nad przygotowaniem prezentacji szerokiej oferty Kolektywnych była bardzo inspirująca także dla samego kolektywu. Specjalnie zaprojektowana przestrzeń wystawiennicza została zaaranżowana tak, by pokazać siłę polskiego rzemiosła i dobrego designu. Mamy nadzieję, że ten cel został osiągnięty, a premiery takie jak komoda Okal, fotel Fulu, czy kolekcja stołów Moa wybrzmiały harmonijną nutą.

Byliśmy zaszczyceni, że nas odwiedziliście tak licznie, że mieliśmy szansę wielu z Was poznać, spotkać po raz pierwszy “w realu” i porozmawiać o wszystkim, od designu po pasje takie jak biżuteria 🙂

Wierzymy, że spotkania w twórczej atmosferze, takiej jak na ostatnich targach, budują ciepłe relacje na dłużej. Do zobaczenia!